Мінсоцполітики оновило Перелік дитячих товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини. Про це повідомляє Юрліга.

Відповідний наказ від 5 грудня 2018 року №1829 було зареєстровано в Мін'юсті.

На відміну від попереднього «пакунка малюка», породіллям видадуть ще і 2 дитячі сорочечки, бавовняну підковдру, 4 розвиваючих іграшки та м'яку книгу з високою контрастністю зображень.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Нагадаємо, Кабмін доручив забезпечити видачу «пакунка малюка» з 1 вересня 2018 року. Його мають видати не пізніше ніж через місяць після пологів.

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів України планує активно розвивати ініціативи з підтримки народжуваності та материнства в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Головна ідея полягає в тому, щоб підтримати народжуваність в Україні. Українців має ставати більше. Але для цього маємо створити належні умови — підтримку материнства, яка з перших годин є дуже корисною. Будемо розвивати ці ініціативи надалі», — сказав Володимир Гройсман.

 

Print Friendly, PDF & Email