У Москві 26 квітня 2018 року відбудеться прес-конференції свідків з боку Віктора Януковича у справі про держзраду екс-президента. Про це повідомляє «ТАСС».

Прес-конференцію присвятять рішенню київського суду, який не дозволив свідкам з боку екс-президента виступити зі свідченнями і постановив відразу перейти до стадії судових дебатів. У заході візьмуть участь колишній прем’єр-міністр Микола Азаров, глава Адміністрації президента часів Януковича Андрій Клюєв, екс-міністр внутрішніх справ Олександр Захарченко, колишній глава Служби безпеки України Олександр Якименко, колишній міністр оборони Павло Лебедєв та екс-командувач внутрішніми військами Станіслав Шуляк.

Раніше адвокати Януковича звернулися до поліції після призначення судом дебатів. Нагадаємо, суд у справі про держзраду Януковича 19 квітня оголосив про завершення стадії судового слідства та перехід до стадії судових дебатів.

Адвокати екс-президента Януковича у залі суду висловили протест і покинули засідання. «Це рішення незаконне, що не допитані всі свідки. Це рішення прийнято під політичним тиском. У нас не допитані більше 10 свідків захисту», — заявив адвокат Віталій Сердюк. Генеральна прокуратура завершила слідство у справі президента-утікачаВіктора Януковича та низки його колишніх високопосадовців.

Президент-втікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни. За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

Print Friendly, PDF & Email