Міністр економіки ФРН Петер Альтмайер виступив на захист будівництва газопроводу «Північний потік — 2».  Про це повідомляє DW.

«По-перше, будь-яка країна вільна підтримувати ті економічні і торговельні відносини, які вона вважає правильними.» Північний потік — 2 «- це перш за все приватний проект, який вже схвалили багато країн», — сказав він в інтерв’ю тижневику Welt am Sonntag, оприлюдненому в неділю, 10 лютого.

У той же час Альтмайер зазначив, що уряд ФРН серйозно ставиться до стурбованості європейських партнерів з приводу «Північного потоку — 2». «Євросоюз на цьому тижні показав, що в даному питанні він може діяти згуртовано. Німецько-французька спільність спрацювала. Це виключно важливий результат», — констатував глава Мінекономіки ФРН.

За словами Альтмайера, останнім часом звучало багато «ідеологічно вмотивованої критики щодо цього проекту, такого важливого для нашого енергозабезпечення», і компромісне рішення по Третьому енергетичному пакету, прийняте 8 лютого, є «потужним сигналом, адресованим і цим критикам».

З приводу тверджень президента США Дональда Трампа про те, що Берлін стане залежним від енергопостачання з Росії, політик підкреслив: «Ми ніколи не піддавалися шантажу і не будемо йому піддаватися надалі».

Print Friendly, PDF & Email