Акції, спрямовані проти анексії Криму Російською Федерацію відбулися не тільки у Києві, але й на лінії розмежування на кордоні Криму та Херсонської області. Отже, на лінії перетину, представники кримськотатарського меджлісу спільно з українськими чиновниками влаштували власну акцію протесту. Учасники зайшли на «нейтральну» територію між українським і російським блокпостом, встановили прапор України та символіку меджлісу у 20 метрах від розташування прикордонників РФ.

Хода супроводжувалася скандуванням «Аллаху Акбар!», «Слава нації — смерть ворогам!», та «Крим – це Україна». Після встановлення прапору учасники акції повернулись на територію Херсонщини де відбувся мітинг. Під час мітингу, співорганізатор блокади Криму Ленур Іслямов, пообіцяв «зробити все, щоб повернути Україну до Криму».

Мі тим справжньою феєрією став виступ голови Генічеської районної адміністрації Олександра Воробйова.

«А що стосується зрадників — щоб ви здохли! Горіть ви всі у пеклі! Нехай до кожного з вас прийде злодій, пограбує і вб’є!.. А потім зґвалтує після цього! Ваше звірячество знає весь світ, але від цього українська нація стає все міцніше!» кричав він у мікрофон.

Наприкінці виступу пан Воробйов звернувся до президента Російської Федерації Володимира Путіна: «Вова, Вовочка – ми тебе зубами гризти будем»!

Print Friendly, PDF & Email