Встановлюються довготривалі вогневі споруди різного типу й інженерні загородження, зазначив генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Українські військові нарощують оборонні рубежі Києва. Навколо столиці створюється багатоешелонована оборона, повідомляють Сухопутні війська ЗСУ у середу, 2 листопада.

Вказано, що вдосконалюється система інженерного обладнання та спорудження фортифікаційних споруд навколо столиці.

"Виходячи з висновків аналізу захисту столиці у лютому–квітні, вживаються додаткові заходи щодо посилення оборони. Передусім проводимо облаштування вогневих позицій та укриттів для особового складу", – заявив командувач угрупування сил і засобів оборони Києва, екс-командувач ООС, генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Він зазначив, що ЗСУ нарощують фортифікаційне облаштування рубежів оборони через встановлення довготривалих вогневих споруд різного типу.

"Також встановлюємо вибухові і невибухові інженерні загородження перед позиціями наших військ", – додав генерал.

Так, за його словами, створюється система багатоешелонованої оборони шляхом нарощування районів кордонів і позицій.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email