Колишній глава виборчого штабу Дональда Трампа Пол Манафорт збрехав ФБР і команді спецпрокурора Мюллера після того, як визнав себе винним, передає Голос Америки. 

«Після підписання угоди про визнання провини Манафорт зробив федеральні злочини, коли збрехав Федеральному бюро розслідувань і спецпрокурори з цілої низки питань, що є порушенням угоди», — йдеться в заяві слідства.

Адвокати Манафорта заявили, що він надав інформацію стороні звинувачення, щоб виконати свої зобов’язання щодо співпраці. Манафорт вважає, що надав правдиву інформацію і не згоден з висновками сторони обвинувачення про порушення угоди.

Обидві соторони однак зійшлися на думці, що немає підстав відкладати винесення вироку і просять суд призначити дату.

Нагадаємо, що 19 жовтня суддя окружного суду Олександрії, штат Вірджинія, Т.С. Елліс заявив, що вирок Полу Манафорту, буде ухвалено 8 лютого 2019 року.

Влітку журі присяжних визнало Манафорта винним по 8 з 18 пунктів звинувачення, включаючи податкові махінації, порушення банківського законодавства і приховування рахунків в іноземних банках. Цієї п’ятниці суддя також виключив інші десять пунктів звинувачення, оскільки журі не змогло прийти до єдиної думки з їх приводу. Але прокуратура має право знову почати обвинувальний процес за цими 10 пунктам.

Print Friendly, PDF & Email