Суд відклав винесення вироку колишньому раднику президента Трампа з національної безпеки Майклу Флінну, передає Голос Америки. Суд мав оголосити вирок за дачу неправдивих свідчень ФБР у справі про російськ втручання в американські вибори на засіданні у вівторок. Однак суддя Салліван дав Флінну ще три місяці, щоб допомогти розслідуванню Мюллера.

Також повідомляється, що Поставши перед судом, Флінн повторив, що визнає себе винним, і заявив, що усвідомлював, що дача неправдивих свідчень ФБР є злочином.

Нагадаємо, що спецпрокурор Роберт Мюллер рекомендував засудити Флінна до мінімального тюремного ув’язнення або залишити його на волі, оскільки він надав «істотну допомогу» розслідуванню. Фллін визнав свою провину близько року назад. З тих пір він активно співпрацював зі слідством. Колишній радник президента 19 разів зустрічався з командою Мюллера для дачі свідчень. Як відзначили в офісі спецпрокурора, Флінн надав цінні свідчення не лише у справі про втручання РФ у вибори. 

Незважаючи на позицію Мюллера суддя Салліван ставиться до Флінна доволі негативно. «Це дуже серйозний злочин. Високопосадовець дає неправдиві свідчення ФБР, перебуваючи у приміщенні Білого дому. Ймовірно, ви продали свою країну», – висловив він свою позицію під час судового засідання. Крім того суд відмовився гарантувати, що Флінну вдастся уникнути тюремного ув’язнення після всієї його допомоги слідству. 

За кілька годин до наміченого винесення вироку президент Трамп в Твіттері побажав своєму колишньому раднику удачі, зазначивши: «Буде цікаво послухати, що він скаже, незважаючи на величезний тиск, який чиниться на нього з приводу змови з Росією в ході нашої чудової і, очевидно, вкрай успішної політичної кампанії. Ніякої змови не було!»

Print Friendly, PDF & Email