У цьому місяці найнебезпечніші магнітні бурі очікуються з 23 по 25 січня. Причому пік метеоудару випаде на 24-е число, тобто завтрашній четвер, коли буря досягне 5 балів.

Погіршення самопочуття метеозалежні люди відчують вже сьогодні, попереджають лікарі. Навіть здоровим людям варто уважніше ставитися до себе: уникати стресів, не перевтомлюватися, стежити за харчуванням і режимом сну.

Крім запаморочення при магнітних бурях можуть також спостерігатися безсоння, зниження працездатності і порушення серцевого ритму. Люди можуть страждати від розсіяної уваги, у них можуть з’являється незрозуміла дратівливість і навіть відчуття паніки.

Кандидат медичних наук, лікар Віктор Сидоренко говорив, що під час магнітних бур, в першу чергу, страждають центральна нервова система і серцево-судинна системи людини, зростає кількість інфарктів, інсультів, гіпертонічних криз, збільшується кількість смертей.

Проте є способи поліпшити самопочуття в такі періоди. Зокрема, перш за все варто звернути увагу на харчування. У дні магнітних бур потрібно уникати переїдання — воно підвищує навантаження на серцево-судинну систему.

За словами психолога Ірини Чуєвої, для того, щоб організм як можна менше реагував на погодні та геомагнітні зміни, необхідно зміцнювати своє здоров’я. Тому ведіть здоровий спосіб життя, правильно харчуйтеся, не забувайте про повноцінний відпочинок і прогулянки на свіжому повітрі.

Джерело: Главред

Print Friendly, PDF & Email