Для цього її потрібно заборонити. Олег Ляшко переконав аграрний комітет підтримати його законопроект про заборону використання пальмової олії у продуктах харчування, у першу чергу – у молочці.

Політик наголосив, що бореться за це, щоб зберегти здоров’я українців і повернути корову в село, – передає прес-служба парламентської фракції. Ляшко пояснив, чому він є таким противником пальмової олії.

«По-перше, вона провокує рак і важкі захворювання серцево-судинної системи. По-друге – це надзаробітки. Замість того, щоб купувати українське молоко, завозять дешеву пальмову олію, травлять людей, виробники мають надприбутки, а українці витрачають мільярди доларів на лікування онкозахворювань. Сьогодні Україна займає перші місця по серцевосуднним та онкохворобам, а в селі немає корови. Тому ми добиваємося заборони пальмової олії», – пояснив народний депутат.

На переконання Ляшка, ініційований ним законопроект дасть можливість селянам більше заробляти, відновить поголів’я великої рогатої худоби та суттєво покращить стан здоров’я нації.

«Тут голова однієї асоціації каже, що пальмова олія безпечна. Нехай він спробує два тижні її поїсти. Я б не радив йому експериментувати, тому що це закінчиться онкологічною клінікою і витратами на лікування. Я бажаю всім здоров’я і тому ми хочемо, щоб українці їли якісну продукцію. І ключове – це відновлення тваринництва в селі. Тому що коли альтернатива українські корові – пальмова олія, то нехай її їдять ті, де вона вирощується», – зазначив Ляшко.

Політик додав, що економити на здоров’ї громадян не можна. Тому пропонує драконівські штрафи за для тих, хто труїть українців неякісними продуктами харчування.

«Мільйонні штрафи, адміністративна відповідальність, а якщо продовжують порушення – то кримінальна відповідальність. Тому що коли людина з онкологією потрапляє до лікарні, потім здоров’я їй ніхто не верне. Тому той хто довів до онкології повинен сісти в тюрму, щоб більше ніхто не труїв людей!», – наголосив лідер Радикальної партії.

Print Friendly, PDF & Email