Китайська компанія Grand blue має намір збудувати в Червонограді сміттєспалювальний завод потужністю 320 тонн на добу із виробленням теплової та електричної енергії. Про це стало відомо сьогодні, 11 травня, під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та представників компанії Grand blue.

Про це говориться на офіційному сайті Львівської обласної державної адміністрації.

Голова Львівської ОДА наголосив, що реалізація проекту є важливою не тільки для Червонограда, а й для всієї Львівщини. Сторони окреслили план дій на найближчу перспективу. Так, орієнтовно 6 місяців триватиме розробка проекту, потім відбуватиметься процедура погодження документації, після цього компанія планує приступити до будівництва. Олег Синютка запевнив інвесторів у всебічному сприянні в реалізації проекту.

Нагадаємо, що у травні 2016 року у Львівській області на Грибовицькому сміттєзвалищі стався обвал сміття, загинули 4 людини. З того часу область зіткнулася з серйозною проблемою вивезення сміття. Кілька разів львівське сміття намагалися вивезти в інші регіони незаконним шляхом. Також раніше повідомлялося, що у Волинській області виявили 4 фури з львівським сміттям, які намагалися вивантажити відходи в лісі.

Print Friendly, PDF & Email