Генеральний прокурор Юрій Луценко анонсував проведення ще більш масштабних спецоперацій ніж та, яку провели щодо екс-податківців часів Віктора Януковича. Про це він заявив в ефірі телеканалу «Україна». За словами Луценка, до операції готували близько восьми місяців.

«До того потрібно було здобути докази, не тільки, хто де перебував і, навіть, не тільки, хто і що ймовірно вкрав, але й скільки саме. Це експертизи, це висновки інститутів і потім полетіли гелікоптери», – пояснив він.

Також Луценко відповів на критику щодо транспортування екс-посадовців – їх доправили до Києва гелікоптерами. «Я чую критику того, що, мовляв, гелікоптери коштують скількись грошей. Ну, по-перше, коштували вони дуже мало. Вони коштували менше однієї десятої відсотка від арештованого майна, але для того у поліції і існують гелікоптери. Вертоліт довго стояти на стоянці не буде», – наголосив Луценко.

До того ж, генпрокурор анонсував ще більш масштабні операції щодо затримання корупціонерів. «У цій та інших операціях, передбачені ще подальші дії. Можливо, навіть, більш масштабні, ніж щодо цих діячів», – додав він.

Нагадаємо, 24 травня правоохоронці спільно з військовими прокурорами провели близько 400 обшуків на території 15 областей України в обласних Управліннях доходів та зборів і затримали 23 екс-керівників податкових органів України.

Print Friendly, PDF & Email