Президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з російськими журналістами 14 грудня запевнив, що він як глава держави виступає проти втрати суверенітету, незважаючи, що його країна «залишається послідовною прихильницею інтеграції» з Росією. Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Я розумію ці натяки: отримаєте нафту, але руйнуйте країну і вступайте до складу Росії… Для нас, запам’ятайте, святе – це суверенітет... Це відносна незалежність, я вважаю, що абсолютно незалежних держав немає… Якщо нас хочуть, як Жириновський пропонував, розділити на області і впихнути в Росію – цього не буде ніколи. І якщо такими категоріями керівництво Росії думає – це шкодить самій Росії», –  заявив Лукашенко.

Нагадаємо, що нещодавно Лукашенко та Путін посперечалися через вартість газу для білоруських громадян. В ході засідання саміту Євразійського економічного союзу в Санкт-Петербурзі президент Білорусі підняв питання про вищу вартість газу для білорусів, у порівнянні з вартістю для росіян. На що Путін відповів, що для ЄС газ коштує ще дорожче – 200 доларів, в той як для Білорусії лише 130 доларів. 

Print Friendly, PDF & Email