Прем'єр-міністр Великобританії зазначила, що російський президент наказав про негайну військову ескалацію, "бо не перемагає".
Українці перехитрили російського диктатора Володимира Путіна, показавши свою здатність чинити опір. Про це в інтерв'ю CNN заявила прем'єр-міністр Великобританії Ліз Трасс.

"Він допустив стратегічну помилку, вторгнувшись в Україну. Я думаю, що українці його перехитрили. Ми бачили, як українці продовжують опиратися російському наступу. І я думаю, що він не очікував на сильну реакцію з боку вільного світу", - сказала Трасс.

Прем'єр Британії вважає, що західні лідери не повинні слухати брязкання зброєю Путіна та його "фальшиві" погрози.

"Якщо Путіну дозволять досягти успіху, це буде не тільки жахливим сигналом для Європи і, звичайно ж, величезними загрозами для самого населення України, але також стане сигналом для інших авторитарних режимів по всьому світу, що це певною мірою прийнятно... вторгнутися в суверенну країну", - сказала Трасс.

Політик зазначила, що світ має продовжувати накладати на Росію санкції та підтримувати Україну.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email