Лівійська берегова охорона затримала  в середу 315 мігрантів у Середземному морі, які намагалися досягти Європи на трьох надувних човнах. Про це повідомив прес-центр берегової охорони, передає Reuters.

Група мігрантів, до якої входили 275 чоловіків, 32 жінки та вісім дітей з різних субсахарських та арабських країн, були переведені в центри ув’язнення.

Представник берегової охорони Айоб Кассем заявив, що патруль врятував 116 нелегальних мігрантів на надувному човні в 50 милях від міста Завія. Ще 199 мігрантів було затримано на двох надувних човнах неподалік міста Кумс.

Західне узбережжя Лівії є основним місцем відправлення для мігрантів, які втекли від воєн і бідності, і сподіваються розпочати нове життя в Європі. Хоча кількість переїздів з липня 2017 року різко скоротилася, оскільки лівійська берегова охорона, підтримана Європейським Союзом, активізувала перехоплення. В цьому році більше 7 000 мігрантів були повернені до Лівії.

Нагадаємо, що близько 45 тисяч сирійських громадян опинилися під загрозою голодної смерті у таборі для біженців посеред пустелі. Табір Рукбан, що знаходиться неподалік територій Йорданії, залишився без джерела гуманітарної допомоги вже декілька місяців тому. Раніше вони виживали за рахунок поставок продовольства та медикаментів з Йорданії, однак через загрозу транскордонних нападів ІД Йорданія закрила свій кордон. 

Print Friendly, PDF & Email