Росіяни залишаться без цукерок українського виробництва кондитерської фабрики Roshen, що належить президентові України Петрові Порошенку. Корпорація прийняла рішення про повну зупинку виробництва і консервацію промислових та інфраструктурних об’єктів. Персонал фабрики, а це понад 700 чоловік, уже почали масово скорочувати. Сповіщення про це буде надане Липецькому центру зайнятості найближчим часом.
Повна заборона імпорту продукції компанії у 2013 році з України до Росії, призвела й до значного падіння обсягів виробництва у Липецьку, пояснюють в адміністрації Roshen, а саме втричі. А нещодавнє звинувачення Росспоживнагляду липецької фабрики у недотриманні екологічних стандартів призвели до відкриття прокуратурою до відкриття кримінальної справи та унеможливили виживання підприємства. Більш того, через арешт майна, завод неможливо також продати.
Нагадаємо, що бізнес-інтерес у Росії був одним із найбільш частих закидів Президенту. Лише за 2014-2017 роки його компанія отримала понад $72 мільйони прибутку із підприємства у Липецьку.

Print Friendly, PDF & Email