Координатор ультраправої організації Білий Молот Владислав Горанін (Горан), який зник 20 лютого в Києві, неподалік від свого будинку на перетині вул. Васильківська і Стельмаха в Голосієво, знайшовся.

Про це стверджує лідер іншої право радикальної організації ОУН Микола Коханівський. Також, радикал заявляє, що Горанін начебто був викрадений СБУ.

«Ми збиралися провести акцію, привернути увагу СБУ до його зникнення та зустріли Горана прямо біля будівлі главку. Він підтвердив, що дійсно був вкрадений людьми, які представилися співробітниками СБУ. Близько п’яти годин його били, катували й вимагали записати на камеру звернення до всіх, щоб вони не виходили на Майдан. Через деякий час — відпустили. Після цього Горан намагався вийти на зв’язок зі своїми адвокатами. Виходить, що ми його зустріли в той момент, коли він йшов із зустрічі від своїх захисників».

СБУ, у свою чергу, заперечує факт затримання Гораніна.
«Служба безпеки України не здійснювала і не здійснює ніяких оперативних або слідчих дій щодо координатора організації« Білий молот »Владислава Гораніна», — повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

Нагадаємо, що Горан під час подій на Майдані в 2014 році став одним із засновників «Правого сектора». У березні глава МВС Арсен Аваков звинуватив Горана в організації розстрілу трьох співробітників ДАІ на виїзді з Києва. Тоді Горанін стверджував що його сильно побили, вимагаючи взяти на себе цей злочин, але поліція також заперечувала застосування тортур.

Print Friendly, PDF & Email