Крісло-коляску британського вченого Стівена Хокінга продали на аукціоні Christie's за 296 тисяч фунтів стерлінгів (близько 390 тисяч доларів), - пише Медуза.

Йдеться про крісло з мотором, яким Хокінг користувався в кінці 1980-х і початку 1990-х років. Доходи від продажу лота підуть у фонд Стівена Хокінга і англійської Асоціації хвороби рухового нейрона.

Одна з п'яти відомих копій дисертації Хокінга 1965 з підписом «Ця дисертація - моя оригінальна робота» була продана за майже 585 тисяч фунтів (понад 760 тисяч доларів).

Нагадаємо, знаменитий британський фізик Стівен Хокінг, який допоміг розгадати таємниці Всесвіту, помер в своєму будинку в британському Кембриджі 14 березня 2018 року у віці 76 років. Його діти віддали данину поваги своєму батькові, заявивши, що він незвичайна людина, чия робота і спадщина будуть жити протягом багатьох років.

Інтелектуальний геній Хокінга і фізична інвалідність зробили його знаменитим на весь світ і натхненником мільйонів людей.

В одній зі своїх робіт Хокінг попередив, що земний клімат може стати нестерпним для людства. Він вважає, що якщо продовжиться глобальне потепління, наша планета може повторити долю Венери і перетворитися в «справжнє пекло».

Згідно з цим їм прогнозом, якщо ми не скоротимо викиди парникових газів, середня температура на Землі може досягти позначки в 460 ° С. При цьому Хокінг піддав різкій критиці президента США Дональда Трампа за вихід США з Паризького угоди по клімату, а координатор програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) Махір Алієв впевнений, що глобальні зміни клімату, а також інші екологічні проблеми все частіше стають каталізатором конфліктних ситуацій та можуть призвести до збільшення кількості війн.

Print Friendly, PDF & Email