Український контрнаступ відчутно послаблює логістичні та адміністративні можливості Росії на окупованому півдні України. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) за 5 вересня.

Зазначається, що українські війська завдають точкових ударів по скупченнях живої сили та техніки, командних центрах та логістичних вузлах ворога, прагнучи підірвати його тилові можливості на південному напрямку.

В ISW нагадали, що так званий «заступник голови адміністрації» Херсонської області Кирило Стремоусов повідомив російському агентству ТАСС про паузу у проведенні псевдореферендуму на Херсонщині з «міркувань безпеки».

Однак пізніше колаборант заявив, що «все йде за планом» і дату «референдуму» ще не призначено.

«Обидві заяви Стремоусова вказують на високий рівень дезорганізації всередині окупаційних режимів, що, ймовірно, посилюється наслідками контрнаступу. Українські війська мають намір повільно скорочувати можливості російського тактичного та оперативного рівня в Херсонській області, і це, ймовірно, вплине на адміністративні та бюрократичні можливості окупантів», — наголосили аналітики.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email