Контрнаступ Збройних сил України помітно розвивається на півдні та сході. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

За їхніми словами, українські війська просуваються на кількох напрямках у західній частині Херсонської області та закріпили територію за річкою Сіверський Донець у Донецькій області.

«Швидкість контрнаступу, ймовірно, різко змінюватиметься з кожним днем, оскільки українські сили намагатимуться позбавити росіян логістики, знищити їхні командні пункти й контроль та послабити моральний дух», — зазначають аналітики.

Українські сили продовжують завдавати ударів по наземних лініях зв’язку, складах боєприпасів та ключових позиціях армії РФ з метою виснаження російських сил і стримати їх, звертають увагу фахівці.

В ISW прогнозують, що росіяни час від часу продовжать контратакувати і відвойовувати частину втрачених позицій, проводячи артилерійські та авіаційні атаки на звільнені населені пункти та українські війська, які наступають.

Також там підтвердили факт звільнення одного населеного пункту на Херсонщині та одного на Донеччині. У звіті наголошується, що українські війська повернули собі територію на лівому березі річки Сіверський Донець.

Особовий склад 127-го полку так званої «ДНР» 1-го армійського корпусу відмовився воювати через відсутність постачання, йдеться у звіті.

Крім того, російські війська переміщують військові засоби в райони, розташовані вздовж основних наземних шляхів сполучення у тилових районах Запорізької області, зазначили фахівці.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email