12 автоматів і одна СВД мали бути використані на Майдані 22 лютого 2017 року. Але завдяки Військовій контррозвідці СБУ, ці плани були зруйновані. Про це, на своїй сторінці в соціальних мережах повідомив військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Лише завдяки філігранній роботі військової контррозвідки СБУ тільки що слідчі військової прокуратури Південного регіону оформили затримання військовослужбовця-контрактника ВМС однієї з частин, що дислокована в Одесі. Контрактник, не знаючи, що перебуває під контролем контррозвідників, замовив із зони АТО та купив для так званої «Одеської народної республіки» 12 автоматів АК та гвинтівку СВД. Закуплену зброю «патріот» збирався, згідно допиту «по гарячим слідам», везти сьогодні вночі на Київ для застосування завтра на Майдані».

Яким чином інтереси сепаратистів з «Одеської народної республіки» збігаються з анонсованим маршем за участю «Правого Сектору», «Свободи» та «Громадського Корпусу», і до чого тут військовець-контрактник, на жаль, прокурор не повідомив. Але він призвав до пильності:

«Люди, повірте сьогоднішньому брифінгу Голови СБУ та Генпрокурора! Біда безумства і служіння агресору «п’ятої колони» на лице за дверима кожної домівки.Будьте пильні!».

Print Friendly, PDF & Email