Командир бронетанкера «Бердянськ», затриманого разом з двома іншими суднами в Керченській протоці, не визнає провину в незаконному перетині кордону РФ, повідомляє Интерфакс з посиланням на його адвоката Миколу Полозова.

«Сьогодні я нарешті зустрівся з Денисом Гриценко, який заявив, що не визнає свою провину і злочинцем себе не вважає», — сказав адвокат. Він також додав, що коли слідчий запропонував його підзахисному провести допит, Гриценко написав, що вважає себе військовополоненим і відмовився від дачі будь-яких свідчень.

«На моє запитання Денис сказав, що в Криму, під час затримання, до нього силу не застосовували. Також не було застосовано сили і з боку спецназу, який етапували. У Москві, сказав він, також тиску не чиниться, ставляться з повагою», — повідомив Микола Полозов.

Нагадаємо, що українські військовополонені моряки, яких утримують в СІЗО «Морська тиша» написали листи додому. В них моряки розповіли про стан здоров’я та умови утримання. 

Крім того сьогодні звільнили одного з адвокатів українських військових Богдана Небелиці Еміля Курбедінова. Його затримали 6 грудня за статею про пропаганду та публічну демонстрацію атрибутики чи символіки екстремістських організацій заборонених в Російській Федерації. 

Print Friendly, PDF & Email