Екс-співвласник ПриватБанку Ігор Коломойський зважився на несподіваний крок. Стало відомо, що український олігарх подав два позови до Національного банку України. Йдеться про захист честі, гідності та ділової репутації. Позови зареєстровані Печерським районним судом Києва 3 квітня 2018 року.

Крім того, з’ясувалося, що Коломойський подав позов і щодо Мінфіну, в якому вимагає від суду «визнати відсутнім у відомства права». Інші подробиці позовних вимог в судових матеріалах не розкриваються.

Раніше, 27 березня, Печерський райсуд Києва зареєстрував позови Коломойського до Мінфіну про захист честі, гідності та ділової репутації. У минулому 2017 році, Коломойський також подавав позови. 22 травня 2017 року кіпрська офшорна компанія Triantal Investments, яка належить олігархові, подала два позови до Окружного адміністративного суду Києва проти Національного банку, Міністерства фінансів і ПриватБанку.

Як повідомляла раніше Politeka, Коломойський може втратити не тільки ПриватБанк — депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до голови обласної ради з проханням повернути місцевий аеропорт у власність міста. Звернення з проханням розірвати договір концесії з компанією «Cкорзонера», що належить Коломойському, підтримав 31 депутат міськради.

Print Friendly, PDF & Email