У той час, як Генеральний прокурор Юрій Луценко вирішив розпочати полювання на корумпованих наркозалежних підлеглих, на сторінці в соцмережі Фейсбук, що належить колишньому заступникові генпрокурора, адвоката Рената Кузьміна з’явилось відео звернення депутата Верховної Ради шостого скликання від Блоку Юлії Тимошенко Олександра Шепелєва до голови НАБУ Артема Ситника.

В ньому пан Шепелєв доводить до відома голови антикорупційного про хабара розміром у 150 000 доларів США, що у 2006 році вимагав в нього чинний генпрокурор Юрій Луценко, який у той час займав посаду голови МВС. Більш того, згідно ствердженням Олександра Шепелєва Юрій Луценко є давнім партнером колишнього президента Віктора Януковича.

Отже, як стверджується у відеозверненні, коли у 2006 році Юрій Луценко за завданням Віктора Януковича «заганяв» депутатів до фракції Партії Регіонів. Особисто це стосувалося й Олександра Шепелєва, який з принципових міркувань відмовився від зміни партійного прапора. Тоді Юрій Луценко йому погрожував, обіцяв позбавити громадянства України та депутатської недоторканості, та навіть надіслав відповідного листа до президента Віктора Ющенка.

Між тим, після того як фракція ПР набрала необхідну кількість «тушок», до пана Шепелєва начебто звернувся генерал МВС Василь Паскал. Від імені Юрія Луценка генерал запропонував Шепелєву викупити в Луценка матеріали кримінальної справи проти себе. У випадку відмови він погрожував посадити депутата за сфабрикованою справою, що включатиме навіть вбивство.

Аби убезпечити себе і свою родину Олександр Шепелєв вирішив сплатити Луценкові зазначену суму. Отже, вони зустрілися в кабінеті голови МВС, де він особисто передав 150 тисяч. Також, у знак примирення вони випили дві пляшки віскі, після чого Луценко заснув за столом. Шепелєв допоміг йому перебратись на диван, та зробивши декілька фото міністра пішов геть. Матеріали справи, які надав йому Луценко, він тримав у себе вдома у сейфі, але у 2013 році вони були вилучені слідчими під час обшуку.

Отже, Олександр Шепелєв упевнений, що перебуваючи на високій посаді, Юрій Луценко і далі співпрацює с президентом-утікачем, виконуючи його замовлення. Цікаво, що його помічник у корупційних справах Василь Паскал зараз очолює особисту охорону олігарха Ріната Ахметова.

Print Friendly, PDF & Email