Якість, надійність і крутий дизайн велосипедів від всесвітньо відомих виробників не викликає сумнівів. Але їх ціна, найчастіше, висока для жителів пострадянського простору. Хто зрозуміє проблеми і врахує побажання українського велосипедиста? Американський або італійський виробник? Малоймовірно.

Команда Pride — це наші співвітчизники, які не просто випускають байки. Вони живуть великами, катають на них кожен день і своєю п’ятою точкою відчувають всі нерівності українських доріг.

Купити велосипед Pride — це придбати байк, при розробці якого враховувалися побажання і очікування українських велолюбителів. Саме тому Pride з кожним роком стає все популярнішим.

Pride RockTeady — компроміс між круїзером і МТБ

З кожним днем велосипедів на наших вулицях стає все більше. І більшість людей пересідають на двоколісних коней. Вони купують великі для повсякденної їзди по місту.

Здавалося б, міський велосипед давним-давно придуманий. Це круізер, з комфортною вертикальною посадкою. Ось тільки він не зовсім припав до вподоби тим, хто шукає великий для щоденної їзди по місту.

Яким повинен бути байк «на кожен день»

Команда Pride ретельно збирала думки багатьох велолюбителів. Доповнила отриману інформацію своїм досвідом і отримала портрет байка, який відмінно підійде для щоденних поїздок:

  • Зручна посадка, близька до вертикальної — запорука їзди з комфортом протягом декількох годин.
  • Гарна прохідність і керованість на наших дорогах. Байк має впевнено їхати не тільки по асфальту з ямами, тріщинами, а й по легкому бездоріжжю.
  • Посилені обода коліс, які витримають всі нерівності дорожнього покриття.
  • Можливість установки крил, багажника або дитячого велокрісла.
  • Надійна і проста, невибаглива в обслуговуванні, трансмісія.
  • Доступна, що не лякає кількістю нулів, вартість.

Саме таким вийшли велосипеди лінійки Pride RockTeady. Це унікальна суміш гірського байка і круізера з оригінальним дизайном.

Особливості комплектації RockTeady

Рама і вилка даної серії виготовляється з легованої сталі. Вона не набагато важче алюмінію. Зате в рази міцніше і відмінно гасить вібрації. Під час їзди по розбитому асфальту або грунтових дорогах тряска відчувається менше.

Система передач Shimano Tourney або Altus / Acera забезпечує необхідний діапазон швидкостей для щоденних поїздок. Ви не переплачуєте за спортивний обвіс, який просто не потрібен в умовах міської їзди.

Pride RockTeady приємно дивує комфортом, надійністю і ціною.

Джерело: «elastomania.com.ua»

Print Friendly, PDF & Email