Ситуація щодо подальшого існування коаліції в Верховній Раді далі загострюється. Про це повідомив народний депутат Юрій Бублик, який вийшов з БПП 23 січня. За словами колишнього коаліціянта, ще не менш десяти народних депутатів планують вийти з фракції «Блоку Петра Порошенка» і коаліції:
«Є дуже багато депутатів, які написали заяви, але про їх вихід офіційно досі не оголошено. Не буду називати їх прізвищ, щоб не помилитися, але такі депутати є «. За його словами, в парламенті на даний момент коаліція відсутня, проте дізнатися про це не представляється можливим.

«Тих 237 депутатів, які офіційно в неї входять, немає і близько. Я нарахував 210. Думав, можливо, помилився. Відправив офіційний запит спікеру Верховної Ради. Він сказав, що це не його справа», — стверджує Бублик.

У свою чергу в команді спікера Верховної Ради Андрія Парубія заперечує слова Бублика про «притримування» заяв нардепів, між тим список депутатів, які входили в коаліцію в квітні минулого року, на момент формування уряду Володимира Гройсмана, до сих пір не оприлюднено.

На запити ЗМІ про склад коаліції секретаріат Верховної Ради відповідає, що законодавство не передбачає будь-якого органу, який повинен вести список персонального складу коаліції. Перефразовуючи крилату фразу президента-втікача Віктора Януковича, замість списку учасників коаліції секретаріат Ради пропонує лише «баранку від Бублика»

Print Friendly, PDF & Email