Південна і Північна Кореї приступили до ліквідації 20 прикордонних постів, повідомляє Интерфакс з посиланням на інформаційне агентство "Ренхап".

«Сеул і Пхеньян завершили виведення військ і вогнепальної зброї з 22 постів охорони в демілітаризованій зоні, що розділяє дві Кореї», – пише агентство.

Також уточнюється, що дві корейські держави домовилися зберегти по одному посту охорони. Як зазначає агентство, найімовірніше, Північна Корея збереже спостережний пункт, який лідер країни Кім Чен Ин відвідав в червні 2013 року.

Сеул і Пхеньян почнуть роботу з перевірки результатів знищення постів охорони в грудні. Відомо також, що південні Корея має близько 60 прикордонних постів, а КНДР близько 160. В перспективі планується ліквідувати їх усі.

Заходи щодо зниження військової напруженості на кордоні двох Корей були зроблені в рамках виконання двостороннього військового угоди, підписаної 19 вересня під час останнього міжкорейського саміту в Пхеньяні міністрами оборони двох країн у присутності президента Південної Кореї Мун Чже Іна і лідера КНДР Кім Чен Ина.

Print Friendly, PDF & Email