Глава адміністрації екс-президента Андрій Клюєв та екс-глава уряду Микола Азаров, в ефірі передачі «Право знати» на російському телеканалі ТВЦ, визнали свою відповідальність за події в Україні у 2014 році.

Зокрема, Клюєв на коментар одного з журналістів, що на представниках екс-влади лежить велика відповідальність, заявив: «Усі ми, хто перебував поруч із Віктором Януковичем, у певній мірі винні».

«Усі винні, у тому числі і я… Десь, щось, можливо, не договорив, або змовчав, можливо, щось неправильно порадив… Кожен з нас, хто був при владі, відповідальний за те, що відбулося у 2014 році. Я це визнаю», — зазначив Клюєв.

У свою чергу Азаров заявив, що «якщо комусь від цього легше, я можу визнати будь-які помилки» та додав, що єдиною його серйозною помилкою було те, що він не зумів жорстко поставити перед Януковичем питання про розгін Євромайдану.

На питання, на які кошти екс-урядовці живуть в РФ, Клюєв заявив, що є забезпеченою людиною — займався бізнесом до того, як прийшов до влади. «У мене певна частина бізнесу залишилася, яка працює, і я маю можливість утримувати себе і мою сім’ю».

Микола Азаров, у свою чергу, проігнорував питання про доходи «Жоден український правоохоронний орган не сформулював на його адресу жодного звинувачення» — зазначив він.

Print Friendly, PDF & Email