Кладовище, що використовується ПВК Вагнер для поховання вбитих найманців у станиці Бакинська Краснодарського краю, за останні кілька місяців збільшилося у сім разів. Про це повідомляє видання The New York Times, проаналізувавши супутникові знімки та відеозаписи.

"Поховання, що розширилося, - рідкісне візуальне свідчення, що показує, якої шкоди завдає Вагнеру, особливо його пересічним бійцям, вторгнення в Україну. На супутниковому знімку, зробленому 24 січня, видно близько 170 поховань в районі кладовища, де ховають бійців Вагнера, і ця кількість збільшилася майже у сім разів порівняно з тим, що було видно на супутникових знімках лише два місяці тому", - йдеться у статті.

Видання зазначає, що збільшення території кладовища збігається з кривавим наступом російських солдатів і найманців з метою закріпитись на сході України.

Уряд США стверджує, що втрати Вагнера на полі бою "обчислюються тисячами і 90% з них - це ув'язнені, які були завербовані для участі у бойових діях в обмін на визволення з в'язниці".

Print Friendly, PDF & Email