Україна піднялася в Рейтингу легкості ведення бізнесу (Doing Business) Світового банку. Про це свідчать дані Cвітового банку.

Згідно з даними рейтингу, Україна знаходиться на наступних місцях серед 190 держав світу: реєстрація підприємств — 56, отримання дозволів на будівництво — 30, підключення до системи електропостачання — 135, реєстрація власності — 63, отримання кредитів — 32, захист міноритарних інвесторів — 72, оподаткування — 54, міжнародна торгівля — 78, забезпечення виконання контрактів — 57, дозвіл неплатоспроможності 145.

Про прогрес України в рейтингу написав і президент Петро Порошенко. «Україна піднялася ще на 5 позицій у рейтингу Doing Business та посіла 71 місце. Звичайно ми на цьому не зупинимось. Знаю, ми заслуговуємо на краще і вміємо краще», — повідомив він на своїй сторінці в Twitter.

Нагадаємо, в 2018 році Україна зайняла 50-е місце з 157 в новому Рейтингу людського капіталу Світового банку (Human Capital Index). Індекс людського капіталу — це частина Human Capital Project. Він оцінює майбутній обсяг людського ресурсу (знань, навичок і здоров’я), який народжені сьогодні діти будуть мати до моменту досягнення 18-річного віку. Індекс включає в себе такі дані, як дитяча смертність, кількість років навчання і його результати.

Print Friendly, PDF & Email