Іспанець продовжує показувати приголомшливі результати. На Гран-прі Італії Сайнц показав майстер-клас по захисту позиції, протягом багатьох кіл відмінно захищаючись від атак свого напарника та у підсумку посівши 3 місце на подіумі одразу за двома болідами Red Bull Racing. Вони до цього перемогли на кожному етапі цього сезону. На Гран-прі Сінгапуру в австрійської команди виникли проблеми. Цим вдало скористався Карлос Сайнц, який здобув другу перемогу у своїй кар’єрі. Вболівальники Формули-1 можуть заробити непогані гроші на перегляді змагань із перегонів. Для цього варто зайти на сайт ggbet ua та обрати переможця Гран-прі. Дивіться перегони, вболівайте та заробляйте.
Яким чином Карлос Сайнц зумів перемогти?
Якщо на Гран-прі Італії, де Карлос Сайнц теж зумів виграти поул-позицію у кваліфікації, не вдалось втримати лідерство, то вікенд у Сінгапурі обіцяв протилежне. Одразу стало зрозуміло, що Red Bull Racing має проблеми на цій трасі. Тому конкуренти австрійської команди сконцентрувались на вдалому виступі у кваліфікації, оскільки був гарний шанс на першу перемогу у сезоні. Нагадаємо, що колектив Red Bull Racing переміг у всіх 14 етапах цього року.
У кваліфікації боротьба розвивалась між пілотами «Феррарі», «МакЛарен» та «Мерседес». У підсумку на перших трьох сходинках розташувались Карлос Сайнц, Джордж Расселл та Ландо Норріс. Традиційно, перегони у Сінгапурі вважаються складними для обгонів, а тому для вказаних спортсменів це був гарний шанс на медалі. Головне було не програти стартовий відрізок та закріпитись на зайнятих у кваліфікації позиціях.
Початок Гран-прі був вдалим для пілотів перших рядів, оскільки вони зуміли втримати власні позиції та почали потихеньку відриватись від конкурентів. Напарник Карлоса Сайнца, Шарль Леклер, зумів обігнати Ландо Норріса та зайняв другу позицію. Це створило ідеальні умови для «Феррарі», оскільки обидва перегонники були в лідерах, тож можна було застосувати командну тактику. На цей і був розрахунок, оскільки ще перед початком Гран-прі напарники мали різні стратегічні плани та комплекти шин. Леклеру по радіо постійно нагадували, що він повинен тримати відстань від Сайнца та зберігати відрив. Таким чином він захищав напарника, оскільки був своєрідним буфером від атак пілотів суперників.
Далі, через появу автомобіля безпеки та помилку команди, Леклер трохи відстав від лідерів та повинен був наздоганяти. Проте Сайнц показав феноменальний рівень, тримаючи вигідний для себе темп. Він підпускав до себе Норріса, який йшов на другому місці на таку відстань, щоб він тримався близько, проте не міг атакувати. Іспанець страхував себе від швидших за нього болідів Мерседес, які стрімко скорочували відрив. На фінальних кругах чотири перегонники були на відставні в декілька секунд та боролись між собою. Такого шаленого тиску не витримав пілот «Мерседеса» Рассел, який припустився прикрої помилки та вилетів за межі траси за декілька поворотів до фінішу. Тому й вийшло так, що Сайнц допоміг і собі, і Норрісу, оскільки підпускаючи останнього до себе, він давав супернику певну перевагу над болідами «Мерседес».