В Україні з 1 травня знижені соціальні норми на послуги ЖКГ, які споживаються населенням. Крім того, київська влада здійснила введення нових коефіцієнтів при розрахунку розмірів витрачання електроенергії, газу та іншого палива для опалювання багатоповерхових будинків. Про це повідомлено прес-службою Кабміну України.
Згідно із зазначеним, перерахунок врахував фактичне споживання енергоносіїв в домогосподарствах. І норми після цього зменшилися. Якщо раніше в будинках, обладнаних приладами з обліку спожитого централізованого теплопостачання (опалення) норма на 1 квадратний метр площі, яка опалюється, становив 0,0548 Гкал, з 1 травня ця норма стала помітно нижчою і дорівнює 0,0431 Гкал.
Знижено і норматив для українських громадян, які використовують електроенергію при індивідуальному опаленні. Там показник на один квадратний метр в місяць знижений з 65 кВт / год до позначки в 51.

Не залишилися без уваги київських керівників і ті, хто встановив автономне газове опалення. Тепер для опалення квадратного метра соціальна норма становить вже не 5,5 кубів, а лише 5,0. На думку експертів, це пов'язано з неможливістю подальшого відшкодування субсидіями для населення непомірного зростання тарифів на послуги ЖКГ України.

Print Friendly, PDF & Email