Інститут вивчення війни вважає, що поки що немає можливості перевірити точну причину вибухів, проте він озвучив свої версії інциденту.
Інститут вивчення війни (ISW) озвучив кілька причин вибухів у Криму. Однак нині неможливо точно підтвердити жодну з них. Про це йдеться у звіті ISW.

Аналітики вважають, що наразі немає перевірених джерел, за якими можна самостійно перевірити, чи російські ППО збили український безпілотник, і чи був якийсь безпілотник у Керчі або в районі авіабази Бельбек біля Севастополя.

Експерти озвучили кілька причин походження вибухів:

атака ЗСУ,
дії української розвідки,
погане поводження росіян зі своєю технікою,
успішні дії російської ППО,
емоційна реакція російських окупантів, які, ймовірно, готуються до атак у районах, які раніше вважалися недосяжними для української армії.
В Інституті припускають, що українські сили, швидше за все, продовжать свою кампанію щодо ударів по російських військових об’єктах в окупованому Криму, щоб погіршити російський матеріально-технічний потенціал і зламати підтримку ворогом операцій на західному березі Дніпра.

Зазначимо, поки «керівництво» Криму повідомляє про «збитий над Севастополем український безпілотник», той же Гіркін визнав, що було завдано удару по аеродрому Бельбек, після чого там виникла пожежа і детонують снаряди.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email