Росія шантажує весь світ ядерною катастрофою на ЗАЕС, яка зараз перебуває під її контролем
У ГУР Міноборони наголошують, що є висока ймовірність проведення масштабного теракту на ядерному об’єкті.
Отримано нові підтвердження інформації про підготовку окупантами провокації на території ЗАЕС сьогодні, 19 серпня. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Зокрема, ліцензованому персоналу (що виконує свої функції на основі виданої Держатомінспекцією ліцензії) наказано залишатися вдома. На територію станції буде допускатися невелика частина оперативного персоналу. 18 серпня на вечірніх зборах керівництва ЗАЕС були відсутні представники Росатому. При тому, що з моменту окупації співробітники Росатому в обов’язковому порядку були присутні на всіх подібних нарадах. Наразі вони взагалі залишили територію ЗАЕС», — повідомляє ГУР.

У ГУР Міноборони наголошують, що є висока ймовірність проведення масштабного теракту на ядерному об’єкті.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email