ТОВ «Укратлантік», українська дочірня компанія французької групи Atlantic, скаржиться на незаконні дії Одеської податкової служби — начебто та не повертає компанії податок на додану вартість (ПДВ).

Про це пише Економічна правда з посилання на прес-службу групи.

У зв’язку з цим організація має намір припинити експорт бойлерів і конвекторів, а також вдвічі скоротити штат підприємства в Одесі.

«Якщо ситуація не буде вирішена протягом місяця, ми будемо змушені зробити кардинальні кроки — зупинити експорт продукції і скоротити більше ста працюючих», —  сказав директор «Укратлантік» Філіп Букьо.

Зазначається, що з серпня 2017 року Одеська податкова служба заборгувала «Укратлантік» 51,2 млн грн. В компанії зазначили, що звертались до ДФС, однак питання не вирішено поки. 

По даному кейсу було рішення Великої палати Верховного Суду, згідно якого підтверджений судом борг із відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) підлягає стягненню з державного бюджету, пише в своєму блозі аналітик Тарас Семенюк для Ліга.

Окрім цього в з сайту «Судова влада», де публікуються повідомлення суду йдеться «про механізм відновлення порушеного права позивача».

«Велика палата ВС дійшла висновку, що ефективним способом захисту, який забезпечить відновлення порушеного права позивача, є стягнення з державного бюджету України на його користь заборгованості бюджету з відшкодування податку на додану вартість та пені, нарахованої на суму такої заборгованості», — йдеться в повідомленні суду на сайті «Судова влада». 

Print Friendly, PDF & Email