Секретар РНБО зазначив, що ця інформація не може бути відкритою для всього суспільства, щоб не нашкодити військовим.

Ставка Верховного Головнокомандувача, члени РНБО щодня мають звіт про стан справ у військах, але 90% цього звіту не може бути відкрито для всього суспільства. На цьому наголосив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю Українському радіо.

«Інформація, яка надходить з фронту, вкрай чутлива. І за кожною інформацією, якщо вона представляється некоректно, невчасно та з похибкою, ми можемо мати втрати наших хлопців. Я хочу, щоб усі зрозуміли, що це дуже серйозне питання. І вважати, що ми повинні в режимі онлайн передавати всю інформацію з фронту – це вийде за межі певних процесів», — зазначив він.

За словами Данілова, коли українські війська сьогодні атакують, «особливо з тієї зброї, яку останнім часом ми почали отримувати від наших партнерів», треба мати на увазі, що «за цією зброєю рашисти відкрили полювання».

«На сьогодні можу сказати, що жодну одиницю зброї з вини наших військових або з якихось медійних чи інших речей ворог не знищував. Ми чітко віддаємо щодня розуміння, де і що у нас перебуває, яким чином це все відпрацьовується. Щоранку усі члени ставки і Ради нацбезпеки та оборони на 6:30 отримують звіт про стан справ у наших військах, ми розуміємо, що 90% цього звіту не може бути відкрито для всього суспільства, але не тому, що ми не маємо бажання відкривати, а тому, що це може нашкодити, насамперед, нашим військовим. Я хочу, щоб журналісти з розумінням до цього ставилися», — заявив секретар РНБО.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email