ГПУ нарешті взялася за розслідування законності отримання Сергієм Пашинським зброї від Авакова та одержала дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналів документів з можливістю вилучення їх копій, що стали підставою видачі дозволу на зберігання народному депутату пістолета Glock-19.

За стрілянину і нанесення тілесних ушкоджень В’ячеславу Хімікусу на Пашинського уже відкрита справа, втім, лише за статтею хуліганство із застосуванням зброї ((ч. 2 ст. 296 КК України).

Наразі прокурори збираються перевірити проведення з нардепом інструктажів при використанні, поводженні вогнепальної зброї.

Як відомо, 28 березня 2014 року голова МВС Арсен Аваков підписав наказ про нагородження Сергія Пашинського пістолетом Glock-19 калібру 9 міліметрів. На той момент останній очолював Адміністрацію Президента.

Нагадаємо, що 31 грудня 2016 року в лісі неподалік одного із сіл Васильківського району Київської області Пашинський прострелив стегно місцевому жителю В’ячеславу Хімікусу. Сам Пашинський отримав удар пляшкою по голові. Депутат неодноразово змінював свої свідчення про обставини справи.

169 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email