Генеральна прокуратура України оголосила підозру одному з фігурантів журналістського розслідування корупційних схем в оборонній сфері. Зокрема Андрію Рогозі було оголошено про підозру в ухиленні від сплати податків на суму 26,6 мільйонів гривень при поставці деталей для підприємств державного концерну "Укроборонпром". Про це у Facebook повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко. 

«Як я заявляв раніше, справа ГПУ про кримінальну діяльність Оптимумспецдеталь при поставці товарів Оборонпрому вийшла на фінал. Після отримання остаточного Акту податкової перевірки керівнику фірми було оголошено про підозру в ухиленні від сплати податків на суму 26,6 млн грн. Після експертизи переписки Рогози можливими стануть і підозри іншим фігурантам провадження», – написав він. 

Крім того Луценко нагадав, що у цій же справі Рогозі і двом його співучасникам - працівникам СБУ ще в 2018 було пред‘явлене обвинувачення в шахрайстві, яке по зараз по суті розглядається в Печерському суді.

«Оцінка дій високопосадовців, директорів держпідприємств та пов‘язаних з ними осіб по іншим, корупційним, статтям є виключною підслідністю НАБУ, яке веде відповідну справу з 2016 року», – зазначив генпрокурор. 

Нагадаємо, що сьогодні президент Порошенко ініціював проведення міжнародного аудиту в концерні «Укроборонпром». 

Print Friendly, PDF & Email