Глава комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Василь Піскарьов повідомив, що компанія Google виправила «помилку» в визначенні приналежності Криму на своїх картах, пише Интерфакс.

«Російському представництву Google було дано місяць на усунення помилки, і ми бачимо, що на сьогоднішній день ця робота виконана», - сказав Піскарьов за результатами зустрічі з директором по роботі з органами держвлади Google Russia Мариною Жуніч.

«На картах компанії Google Крим повністю визначений правильно», - зазначив він.

За словами Піскарьова, в даний час питання знято з порядку, але в разі повторних «порушень» парламентарії залишають за собою право звернутися до уповноважених органів.

Голова комітету також нагадав, що Кодекс РФ про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність за порушення встановлених правил присвоєння або вживання найменувань географічних об'єктів (ст.19.10).

24 січня голова Держдуми В'ячеслав Володін доручив запросити в палату представника компанії Google для донесення позиції Росії про неприпустимість позначення Криму як території України. На його думку, зображення ​​Криму на картах в якості української території стало прикладом порушення компанією Google російського законодавства.

5 березня Google повідомила, що виправила те, що в РФ називають «помилкою» в зображенні Криму на своїх картах. Цю так звану «помилку» в компанії пояснили провиною американської операційної системи iOS.

Нагадаємо, що Посол України у США Валерій Чалий звернувся до керівництва корпорації Google з вимогою виправити некоректне зображення анексованого українського Криму як частини Російської Федерації на деяких картах Google Maps

Print Friendly, PDF & Email