Медіахолдинги Condé Nast International і "Медіа Група Україна" виступили зі спільною заявою у зв'язку зі скандалом, який розгорівся в журналі Vogue UA. У повідомленні говориться, що зараз стосовно головного редактора Ольги Сушко ведеться розслідування, на час якого вона буде відсторонена від своєї посади.

"Ми категорично проти плагіату і починаємо внутрішнє розслідування, щоб прояснити всі обставини і деталі того, що сталося. На час розслідування Ольга Сушко буде відсторонена від посади головного редактора Vogue UA", - ​​сказано в повідомленні, оприлюдненому на офіційному сайті "Медіа Група Україна".

Варто нагадати, що напередодні з’явилася інформація про те, що слово редактора Vogue Ukraine Ольги Сушко є плагіатом вступного слова Шахри Амірханової. Після скандалу читачі почали уважніше читати журнал, а особливо вступне слово редактора і знайшли плагіат у листопадовому номері Vogue-Україна.

«Ольга Сушко знову це зробила! Ми все ще ловимо відлуння ситуації з Сушко, опублікованій вперше нашим каналом в неділю, а тут — новий шок-контент, та ще й у найбільш свіженькому номері видання: недавно пройшла конференція Vogue, на якій всім роздали ( подарували) свіжий листопадовий номер журналу. Все було б добре, але історія повторюється знову. Стрес бере своє, лист іде гост-райтеру, а та знову починає досліджувати склад Шахри. Це було виявлено завдяки одній нашій читачці і за пасивною наводкою каналу Good Morning, Karl (який запропонували згадати і інші матеріали Шахри на хвилі) «, — йдеться в повідомленні.

 

Print Friendly, PDF & Email