Про це повідомляється в Telegram-каналі «Київ Фешн Лавез», в якому вперше повідомили про плагіат в українському Vogue.

Варто нагадати, що напередодні з’явилася інформація про те, що слово редактора Vogue Ukraine Ольги Сушко є плагіатом вступного слова Шахри Амірханової. Після скандалу читачі почали уважніше читати журнал, а особливо вступне слово редактора і знайшли плагіат у листопадовому номері Vogue-Україна.

«Ольга Сушко знову це зробила! Ми все ще ловимо відлуння ситуації з Сушко, опублікованій вперше нашим каналом в неділю, а тут — новий шок-контент, та ще й у найбільш свіженькому номері видання: недавно пройшла конференція Vogue, на якій всім роздали ( подарували) свіжий листопадовий номер журналу. Все було б добре, але історія повторюється знову. Стрес бере своє, лист іде гост-райтеру, а та знову починає досліджувати склад Шахри. Це було виявлено завдяки одній нашій читачці і за пасивною наводкою каналу Good Morning, Karl (який запропонували згадати і інші матеріали Шахри на хвилі) «, — йдеться в повідомленні.

«Київ Фешн Лавез» провели невелике дослідження і з’ясували, що текст в листопадовому Vogue, який підписаний ім’ям головного редактора, був узятий Шахри Амірхановою з блогу і репостнутий у її livejournal в травні 2014 року.

Варто зазначити, що тексти у деяких місцях відрізняються, деякі слова просто прибрали, а також додали останній абзац, в якому Сушко говорить про зміст нового номера журналу.

Print Friendly, PDF & Email