Голова Демидівської районної ради Сергій Радченко, який був напідпитку, побив депутата Демидівської об’єднаної громади Степана Яроша. Подія трапилася на Рівненщині позавчора ввечері. Наступного дня у коментарі «UA:Рівне» пан Радченко фактично визнав свою провину, додавши, що йому неприємно про це згадувати.

Натомість наступного дня, очільник Демидівського району свою думку змінив. У коментарі сайту ВСЕ, він розповів наступне “Я його й не бив. Може він там ще десь падав сам, я не знаю. В поліції я давав пояснення щоб його також притягнути до відповідальності за неетичну поведінку і під час падіння мені теж розбив брову.”

РадченкоПроте до цього пан Радченко ні словом не обмовився журналістам ні про падіння, ні про свою “розбиту брову”. Наразі голова районної ради Сергій Радченко зустрічається зі свідками та погрожує їм, аби ті дали слідчому свідчення за його версією. Сам же потерпілий досі перебуває у лікарні. За фактом побиття поліція відкрила кримінальне провадження.

Нагадаємо, очільник Демидівського району, який на виборах до Демидівської ОТГ минулої осені балотувався від партії “БПП Солідарність” уже неодноразово потрапляв у “незручні ситуації”. Взимку, будучи напідпитку, він вїхав у електроопору в смт. Демидівка.

Print Friendly, PDF & Email