Активні бойові дії в Україні завершаться за 7-9 тижнів, після чого війна стане статичною. Про це у п’ятницю, 2 вересня, заявив голова Розвідувального центру Сил оборони Естонії Марго Гросберг, повідомляє естонська громадська телекомпанія Eesti Rahvusringhääling.

«Потім, навесні матимемо справу зі статичною війною — такою, яку ми зараз спостерігаємо в Донецькій та Луганській областях», — сказав полковник Гросберг.

При цьому він зазначив, що звільнити всю територію України від російських військ до кінця року, як цього хоче президент України Володимир Зеленський, навряд чи вдасться.

За його словами, досягти такого великого успіху за такий короткий час буде дуже складно.

Говорячи про успіхи української армії на півдні, Гросберг зазначив, що вихід українських військ до Дніпра усуне небезпеку того, що російські війська спробують просунутися у напрямку Одеси.

«Успіхи України в Херсонській області і дедалі інтенсивніший наступ знизять можливості окупаційної влади провести там «референдум»», — вважає Гросберг.

Він зазначив також, що Росія перекидає в Україну нещодавно сформовані підрозділи третього армійського корпусу, але поки що невідомо, де їх буде розгорнуто.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————

Print Friendly, PDF & Email