Трудовий колектив ДП «Селидіввугілля» звернувся до керівників парламентських фракцій із проханням сприяти виділенню обґрунтованої державної підтримки вугільному сектору економіки.

Про це повідомляє профспілковий сайт КВПУ.

«Сьогодні базова галузь перетворилася на ізгоя, де будь-яка дія, що вимагає виділення коштів, починається з ходіння по колу з простягнутою рукою, що призводить до спалахів протесту серед шахтарських колективів», – зазначається у листі, який за дорученням трудового колективу підписав голова місцевої організації НПГУ ДП «Селидіввугілля» Віктор Трифонов.

Адресанти вимагають навести порядок в галузі і. створити умови для стабільної роботи. «Працюючи на лінії розмежування, наша неорганізованість і нестабільність працює на руку наших недоброзичливців, які мають чергову можливість облити брудом Україну і дорікнути непрофесіоналізмом в управлінні галуззю», – зауважується в кореспонденції. Також там зазначається: «Трудові колективи готові приймати і вести переговори з інвесторами, які реально хочуть бачити Україну економічно незалежною, які запропонують план заходів, спрямований на відродження колишньої слави вугільної галузі».

Завершується лист словами: «Сподіваємося на вашу підтримку. Пропонуємо об’єднати зусилля і працювати на інтереси України однією командою».

Джерело

Print Friendly, PDF & Email