Гілларі Клінтон заявила, що Європі варто взяти міграцію під контроль, аби побороти зростаючу загрозу з боку правих популістів. Про це колишня кандидат в президенти від Демократичної партії заявила в інтерв’ю The Guardian.

Спілкуючись з журналістом видання, Клінтон високо оцінила зусилля та щедрість канцлера Німеччини, однак нагадала, що саме міграційна політика переконала британців голосувати за Брексіт, а американців обрати Трампа. Тому, як порадила Клінтон, настав час Європі взяти міграцію під контроль, оскільце це питання здатне розпалити вогонь.

«Я захоплююся дуже щедрим і співчутливим підходом, який було обрано, зокрема, такими лідерами, як Ангела Меркель, але я вважаю справедливим сказати, що Європа зробила свою частину і повинна направити дуже чітке повідомлення — «ми не зможемо продовжувати надавати притулок і підтримку», — тому що, якщо ми не будемо займатися проблемою міграції, вона буде продовжувати привносити безлад у політику», – сказала Гілларі Клінтон.

Нагадаємо, що найбільший потік біженців прийшовся на такі країни, як Німеччина, Італія та Греція. В той час як інші країни, здебільшого у Східній Європі, відмовилися приймати біженців.

20 листопада Польща повідомила, що не збирається підписувати глобальний пакт ООН по правам мігрантів та біженців.

Читайте також наш матеріал про ставлення до біженців в Європі: БЕЖЕНЦЫ В ЕС: ОТ РАСПРОСТЕРТЫХ ОБЪЯТИЙ ДО СКРЫТОЙ НЕНАВИСТИ.

Print Friendly, PDF & Email