«Призначений» російськими окупантами псевдоголова Запорізької області Євген Балицький заявив, що працюватиме із Криму. Про це він заявив у вівторок, 30 серпня на своєму Telegram-каналі, проте незабаром видалив повідомлення.

Так, Балицький заявив, що у зв’язку із сімейними обставинами буде змушений залишити Мелітополь та деякий час керувати «військово-цивільною адміністрацією Запорізької області» з території Криму. Що це за обставини, гауляйтер-утікач не уточнив.

Нагадаємо, 8 серпня стало відомо, що псевдоголова Запорізької області Євген Балицький підписав «розпорядження» про проведення «референдуму» про нібито «возз’єднання» регіону з Росією.

Сьогодні також стало відомо, що призначений російськими окупантами «заступник голови ВДА» Херсона Кирило Стремоусов залишив місто. Він заявив, що на Херсонщині збудовано «кілька захисних рубежів» і регіону нібито «нічого не загрожує». Проте саме відеозвернення він записав із російського Воронежа.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email