Ердоган також сподівається поговорити з Путіним, щоб зрозуміти, чи можуть посередницькі зусилля Туреччини наблизити мир.
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган найближчими днями планує зателефонувати своєму українському колезі Володимиру Зеленському, щоб обговорити позицію України щодо переговорів з Росією. Про це повідомляє Anadolu.

За словами Ердогана, він сподівається поговорити також із главою Кремля Володимиром Путіним. Він має намір "обговорити шляхи діалогу та подальшого кроку у напрямку миру".

Водночас, за словами Ердогана, позиції Путіна з цього питання недостатньо, тому він порушуватиме цю тему в розмові із Зеленським.

"Все це дозволить нам зрозуміти, чи зможуть посередницькі зусилля Туреччини наблизити мир? Ну а зараз, для нас важливо зберегти дієвість "зернового коридору", - заявив Ердоган.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email