Держсекретар США Блінкен запевнив, що терміни та переговорні рамки з Росією залежать від рішення України.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та державний секретар США Ентоні Блінкен у суботу зустрілися на полях саміту Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) у столиці Камбоджі Пномпені. Про це йдеться у заяві представника Державного департаменту США Неда Прайса.

Під час зустрічі Блінкен повідомив, що терміни та переговорні рамки з Росією залежать від рішення України.

Держсекретар також говорив про непохитне зобов'язання Сполучених Штатів допомагати Україні в ослабленні наслідків постійних російських атак на критичну інфраструктуру, зокрема завдяки прискоренню надання гуманітарної допомоги та збільшення зусиль з підготовки до зими.

Також Блінкен та Кулеба підтвердили важливість пролонгації чорноморської зернової ініціативи перед тим, як вона має припинити свою дію 19 листопада, а також її ролі у підтримці глобальної безпеки продовольства.

Вони також обговорили збереження ефективності на полі бою. Державний секретар підтвердив позицію, що "тимчасові рамки та утримання будь-яких рамок переговорів залишаються за рішенням України".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email