Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган засудив заяву радника президента США з нацбезпеки Джона Болтона по Сирії, передає інформагентство Anadolu. Перебуваючи з візитов в Ізраїлі Болтон виступив перед журналістами з промовою, в якій пообіцяв, що війська США залишатимуться в Сирії поки США не переконається, що Туреччина припинила боротьбу проти сирійських курдів. 

«Заяви про те, що Туреччина бореться з курдами в Сирії, є підлим наклепом. Ми не можемо погодитися із заявами Болтона, зробленими в ході візиту до Ізраїлю», — підкреслив турецький лідер, відзначивши, що Анкара не залишить подібного без відповіді, а США лише поширює наклеп, намагаючись грати на настроях світової спільноти.

За його словами, метою Анкари в Сирії є боротьба з терористами. «Туреччина зробить всі необхідні кроки по боротьбі з терористами в Сирії», — сказав турецький лідер.

Президент Ердоган оголосив, що Туреччина найближчим часом перейде до рішучих дій по нейтралізації терористів на території Сирії. «Якщо на шляху операції встануть бойовики інших терористичних структур, то їх знищення також стане обов’язком Анкари», — підкреслив президент.

Ердоган нагадав також, що саме турецька армія зламала опір терористів ІДІЛ в Сирії, наблизивши кінець цієї терористичної організації.

Print Friendly, PDF & Email