У посольстві Росії в Великобританії прокоментували публікації в британських ЗМІ про встановлення британською владою всіх подробиць замаху на життя Сергія і Юлії Скрипаль в Солсбері. На думку посольства це є нічим іншим, як інформаційним вкиданням, передає Интерфакс.

«Ми маємо справу з черговим інформаційним вкиданням, яке не носить офіційного характеру і не піддається перевірці. Ніяких нових фактів про обставини інциденту в Солсбері, не кажучи вже про докази, не наводиться. Таким чином, картина події залишається настільки ж заплутаною, як і раніше», - йдеться в заяві, опублікованій у вівторок на сайті посольства РФ у Великобританії.

Крім того наголошується, що «громадяни Росії Сергій і Юлія Скрипалі залишаються на становищі насильно утримуваних осіб, а справжні обставини інциденту 4 березня так і не встановлені».

Напередодні газета The Daily Telegraph написала, що влада Великобританії встановила всі деталі «справи Скрипалів», а агентська мережа ГРУ, яка стоїть за отруєнням в Солсбері, розкрита і ліквідована.

Видання також повідомило подробиці життя постраждалих після замаху. За даними газети, Скрипалі до сих пір живуть у Великобританії, і їх нещодавно відвідували друзі і родичі.

Опитані The Daily Telegraph експерти також вважають, що в даний момент небезпека Скрипалям не загрожу. Вони будуть і надалі залишатися під захистом, але вільні у своїх пересуваннях, не зважаючи на заяви РФ про насильне утримання Скрипалів британською владою. 

Print Friendly, PDF & Email