Колишній керівник Антитерористичного Центру ЦРУ і посол з особливих доручень по боротьбі з тероризмом Джозеф Кофер Блек стане членом ради директорів газовидобувної кампанії «Burisma Group», що належить екс-міністру екології часів уряду Миколи Азарова Миколі Злочевському.

Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії: «Burisma Group повідомляє, що Джозеф Кофер Блек (Joseph Cofer Black), колишній керівник Антитерористичного Центру ЦРУ (1999-2002) і посол з особливих доручень по боротьбі з тероризмом (2002-2004) приєднається до Ради директорів компанії. На цій посаді він буде опікуватися питаннями безпеки і стратегічного розвитку Burisma GroupM».

У повідомлені також цитуються слова самого Кофера Блека щодо своєї нової посади: «Мені приємно розпочати свою роботу з Burisma Group і допомагати компанії досягти цілей з розширення бізнесу. Burisma Group є найбільш динамічною газовидобувною компанією в Євразії, і я дуже радий можливості працювати безпосередньо з керівництвом Групи. Разом ми зможемо ефективно оцінювати нові можливості, аналізувати фінансові, політичні та інформаційні ризики, а також розробляти стратегії для подолання ризиків і досягнення цілей Групи.

Отже, пан Джозеф Кофер Блек увійде до клубу українських газових директорів Burisma куди вже увійшли колишній президент Польщі Олександр Квасневський та син колишнього віце-президента США Р. Хантер Байден.
У компанії повідомили, що на своїй посаді Кофер Блек піклуватиметься питаннями безпеки і стратегічного розвитку Burisma Group.

Блека називають експертом з боротьби з міжнародним тероризмом, кібербезпеки, національної безпеки та міжнародних відносин. Крім того, протягом державної служби він був старшим радником із закордонних справ одного з кандидатів на посаду Президента США у 2011 році — Мітта Ромні.

Після своєї відставки в 2005 році, Блек займається консультацією провідних світових компаній з питань розвитку бізнесу й оцінки ринкових ризиків. Зокрема, він займав посаду заступника голови Blackwater Worldwide (Academi) і Голови Total Intelligence Solutions (Total Intel).

Нагадаємо, що у минулому році проти Миколи Злочевського було розпочате кримінальне впровадження підозрою у незаконному збагаченні, ухиленні від сплати податків та відмиванні коштів. Але вже у лютому 2016 справа була закрита Генпрокуратурою, як писали у пресі не без допомоги партнера президента Порошенка Ігоря Кононенка. Умовою закриття справи було повернення державі відшкодування розміром у 180 млн грн.

205 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email